Рішення для логістічних компаній

Головною ланкою будь якої логістичної компанії є логістичний термінал - це вузол, через який проходять усі, без виключень, вантажі.  Відповідно, потік транспотру на таких терміналах величезних, а кількість вантажів, що обробляється обчислюється десятками тисяч в день. У таких умовах дуже часто бувають випадки псування вантажу, його втрати чи пересортиці. Створюючи рішення для підприємств такого типу, ми намагалися нівелювати основні ризики, що можуть виникати та максимально наповнити функціонал рішення.

МОЖЛИВІ РИЗИКИ

Крадіжка посилок і вантажів персоналом 

Псування посилок або вантажів Втрата посилок при сортуванні 

Помилки персоналу при сортуванні вантажів 

Проникнення на територію сторонніх автомобілів (крадіжка посилок і вантажів) 

«Втрата» посилок при зберіганні (посилка зберігається не в тому місці, яке записано в базі) 

Махінації з документами Черги автотранспорту для навантаження / розвантаження автотранспорту 


ФУНКЦІОНАЛ РІШЕННЯ 

Аналітика для контролю логістичних комплексів 

Пошук зниклих посилок - виявлення останнього місця розташування посилки і подальших дій з нею; Виявлення помилки в діях персоналу; Виявлення етапу на якому пропала посилка, тощо. 

Відстеження точного місця розташування посилок і вантажів в конкретний момент часу. 

Контроль місця на стелажі - відстеження конкретного місця зберігання посилки на стелажі. 

Облік усіх автомобілів,що заїзджають на територію - відстеження графіка перебування вантажних автомобілів, доступ автомобілів в конкретні зони за графіком, автоматизація доступу автотранспорту на територію. 

Дане рішення побудоване на програмному забезпеченні SOVA. Програмний комплекс SOVA дозволяє підключити до себе фактично необмежену кількість відеокамер. Це надає широкі можливості для поступового розвитку, модернізації та розширення системи безпеки на об’єкті. Можливість інтеграції комплексу з іншими системами на об’єкті, такими як облікова система (наприклад, 1С), система контролю доступу, система охоронної та пожежної сигналізації, система зчитування штрих-кодів та RFIDміток – дозволить перетворити усі ці системи у єдиний потужний інструмент для ефективного ведення бізнесу. 

Від усіх вищезазначених систем, програмний комплекс SOVA отримує події у реальному часі та забезпечує їх відеопідтвердження. Таким чином, при аналізі подій використовуються дані від різних та незалежних систем, що значно підвищує об’єктивність та ефективність цього аналізу. А додаткові програмні модулі можуть значно розширити функціонал комплексу. 

Також, підключення додаткових модулів дозволяє зменшити кількість камер, за якими потрібен постійний візуальний нагляд (завдяки цьому можна зменшити кількість операторів системи відео нагляду), а також підвищує швидкість реагування співробітників службі безпеки на тривожні події. 

Це, в свою чергу, дозволяє мінімізувати негативні наслідки від виникнення таких подій, або, навіть запобігти їх виникнення. 

Рішення дозволяє здійснювати візуальний нагляд та контроль за територією, транспортними воротами, прохідними для співробітників та відвідувачів, периметром комплексу та дозволяє вирішити наступні задачі:

Цілодобовий контроль за оперативною обстановкою на території логістичного комплексу. 

Керування транспортними потоками на в’їзді/виїзді. 

Профілактика незаконної чи незапланованої діяльності персоналу. 

Моніторинг продуктивності праці та якості роботи співробітників. 

Підвищення швидкості реагування охорони при несанкціонованих подіях.

Що це дає?

 • Швидке розслідування нестандартних ситуацій (крадіжки і махінації персоналу, помилки персоналу, псування посилок, порушення правил безпеки, тощо.).
 • Відеопідтвердження тривожних подій (пожежа, проникнення сторонніх осіб в заборонені зони, тощо).

 • Відеоконтроль за зберіганням вантажів і посилок, та за територією логістичних терміналів і складів.

 • Оперативний пошук відео в архіві з широким переліком критеріїв (події від модулів аналітики, часові інтервали, текстові мітки, сигнали від сторонніх систем, тощо).

 • Виявлення «забутих» посилок - визначення посилок, які знаходяться на території складу тривалий час, порівняння зі списком загублених посилок. 

 • Оперативне реагування на надзвичайні ситуації (спрацювала протипожежна сигналізація; виявлено несанкціоноване рух в зоні зберігання вантажів, тощо. 

 • Формування звітів - дозволяє сформувати звіти за завданими параметрами. З усього масиву аналітичних даних, користувач отримує лише потрібну йому інформацію. 

 • Візуалізація даних. Оброблені аналітичні дані видаються у вигляді графіків, діаграм, таблиць , відео підтверджень подій, скріншотів, тощо. 


Моніторинговий центр

 • Аналіз статистичних даних по кожному складу терміналу або сортувальному вузлу, та по всіх мережі.

 • Графік руху автотранспорту - відстеження руху вантажних автомобілів, внесення коректив в графік завантажень / розвантажень товару.

 • Інфоцентр - надання оператору центрального офісу короткої інформації по кожній ланці логістичного ланцюжка.

 • Оперативні і постійні звіти про роботу логістичних вузлів.

Вигоди і особливості:

Користувач отримує тільки ті дані, які потрібні. Нічого зайвого.

SOVA обробляє і аналізує дані в режимі реального часу.

Не потрібно капітальних витрат на створення інфраструктури аналітичних даних.

Зрозуміла візуалізація даних допомагає з першого погляду вникнути в ситуацію на об'єкті.

Web-доступ до порталу компанії будь-якого співробітника онлайн з будь-якої точки.

Ієрархічний ситуаційний центр (відділення - місто - область - країна).

Для кожного рівня є свої значимі події.

Задати питання