Ми ретельно вивчаємо потреби вашої компанії та пропонуємо індивідуальне рішення по створенню єдиного інформаційного простору для прийняття ефективних бізнес-рішень

Union Solution Security Integrator (USSI) - компанія, що динамічно розвивається, розробляє та реалізує різні за масштабом і специфікою інтеграційні рішення та послуги. Ми можемо задовольнити будь-які потреби найвибагливішого клієнта в різних галузях економіки.

Основним напрямком USSI є розробка та впровадження комплексних рішень систем безпеки, систем промислової автоматизації, телекомунікаційних інфраструктур, створення центрів обробки та зберігання даних, надання комплексного сервісу і технічної підтримки систем різного напрямку.

Ми враховуємо галузеву та індивідуальну специфіку замовників.

Основа успіху USSI – досвід та висока кваліфікація наших технічних спеціалістів. Продукти компанії - це унікальні та інноваційні технологічні рішення, власні інтелектуальні розробки. USSI вирішує завдання будь-якої складності на всіх етапах проекту - від проектування до пусконалагоджувальних робіт.

USSI максимально використовує потенціал IT-технологій для потреб клієнта! Ви можете отримати як типовий продукт, так і кастомізоване рішення з урахуванням галузевої та індивідуальної специфіки наших замовників, у стислі терміни і з високою якістю впровадження технології!

USSI створює майбутнє для українського бізнесу через сучасні IT технології, індивідуальний підхід до клієнтів, надання комплексних рішень та відповідальності.

Union Solution Security Integrator

Довіра клієнтів

Клієнти довіряють нам важливі для їх бізнесу проекти. Ми, у свою чергу, застосовуємо всі свої знання і вміння для вирішення поставлених перед нами завдань.


Високопрофесійні фахівці

Звертайтеся до наших фахівців і будьте впевнені, що отримані результати будуть цілком і повністю відповідати вашим очікуванням.


Індивідуальний підхід

Підхід компанії полягає у пропозиції як спеціалізованих, так і актуальних комплексних рішень, що включають в себе проектування, впровадження, сервісне обслуговування, захист інформації в області комп'ютерних технологій і автоматизованих систем різного призначення.