Система безпеки від компанії USS Integrator визнана кращою на конференції від журналу «Сети и Бизнес»

5 квітня 2018 року, в Торгово-промисловій палаті України відбулась 13-та щорічна конференція «Структуровані кабельні системи, СКУД та відеонагляд», организована журналом «Сети и Бизнес».

Цей захід зібрав більше трьохсот слухачів та біля десятка доповідачів. Гостями конфереції були представники більшості сфер українського комерційного сектору, а також співробітники цілого ряду державних організацій. Важливим етапом форума було традиційне нагородження переможців конкурса найкращих проектів 2017 року в сфері СКС та СВН.

Переможцем серед рішень у сегменті СВН стала компанія USS Integrator із проектом комплексної системи безпеки для DHL International Ukraine. Це був маштабний проект, що виконувався силою трьох компаній-партнерів ТОВ «ВІК-ТАН», «НВО» Інфотех» і USS Integrator, та був впроваджений на основних хабах DHL України в Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві.

Свою доповідь компанія USS Integrator присвятила розгляду деталей даної системи та її особливостям. Дмитро Озеров розповів слухачам про важливі складові рішення та про глибоку інтеграцію відеонагляду із засобами складського обліку на базі технології RTLS та системами контролю доступу (СКД). Сьогодні співробітники DHL Україна можуть у режимі реального часу відслідковувати обробку вантажів протягом усього логістичного циклу. Зчитування штрих-коду вантажу здійснюється на всіх етапах його проходження і фіксується в базі даних системи безпеки. На двох терміналах DHL Україна системи безпеки USSI пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту TAPA.