Рішення для АПК

Махінації з вагою і якістю, порушення технології, крадіжка та псування персоналом сировини та продукції, пожежі та аварії, простій транспортного засобу, черга при розвантаженні/завантаженні – усі ці фактори можуть привести до відчутних негативних наслідків. Для запобігання нештатних ситуацій на підприємстві, ми пропонуємо оптимальне рішення, що дозволяє створити єдиний інформаційний простір для управління процесами у великій організації.

В результаті впровадження замовник отримує інструмент інтелектуального контролю на підприємстві. Ми пропонуємо створення єдиної системи збору, відображення і обробки даних, необхідних для управління і аналізу критичних показників ефективності діяльності.

Запропонований комплекс дозволить вирішити наступні завдання:


Розпізнавання номерів авто на в’їзді.

Керування шлагбаумами та світлофорами.

Постійний відеоконтроль за приміщенням лабораторії.

Звіряння розпізнаного номеру з штрих-кодом накладної .

Контроль операції зважування з фіксацією номера авто і результатів зважування.

Відеоконтроль процесу розвантаження-завантаження з фіксацією номеру авто.

Розпізнавання номерів залізничних вагонів.

Моніторинговій центр.

Наша компанія пропонує послуги не за стандартним прайсом, як більшість компаній, а оптимальні рішення, створені індивідуально для вирішення поставлених завдань кожного клієнта. Це означає, що ви отримуєте унікальне рішення, обираючи ті компоненти, які вам необхідні. У будь-який момент ви можете розширити систему, замовивши ті чи інші компоненти додатково.


Пропоноване рішення будується на основі програмного комплексу SOVA. В базовому варіанті програмний комплекс забезпечує виконання усіх вимог, що висуваються до типової системи відео нагляду та має наступні компоненти:


Модуль відео.

Модулі аналітики.

Інтеграційні модулі.

Інтерфейс LMS.

Програмне забезпечення робочого місця.

Моніторинговий центр.

Програмний комплекс SOVA дозволяє підключити до себе фактично необмежену кількість відеокамер. Це надає широкі можливості для поступового розвитку, модернізації та розширення системи безпеки на об’єкті. 

Можливість інтеграції комплексу з іншими системами на об’єкті, такими як облікова система (наприклад, 1С), система контролю доступу, система охоронної та пожежної сигналізації, система зчитування штрих-кодів та RFIDміток – дозволить перетворити усі ці системи у єдиний потужний інструмент для ефективного ведення бізнесу. 

Від усіх вищезазначених систем програмний комплекс SOVA може отримати події у реальному часі та забезпечити відеопідтвердження для них. Таким чином, при аналізі подій використовуються дані від різних та незалежних систем, що значно підвищує об’єктивність та ефективність цього аналізу. Додаткові програмні модулі значно розширюють функціонал комплексу. По-перше, вони збільшують кількість систем, з якими запропонований комплекс може бути інтегрований. 

По-друге, ці модулі здійснюють інтелектуальний аналіз відеопотоку від камер, та генерують сигнали, які дозволяють співробітникам служби безпеки своєчасно реагувати на події, що можуть нести небезпеку для нормального функціонування підприємства. 

Таким чином, підключення додаткових модулів дозволяє зменшити кількість камер, за якими потрібен постійний візуальний нагляд (завдяки цьому можна зменшити кількість операторів системи відеонагляду), а також підвищує швидкість реагування співробітників служби безпеки на тривожні події. 

Це, в свою чергу, дозволяє мінімізувати негативні наслідки від виникнення таких подій, або, навіть передбачити й випередити їх виникнення.


Прикладами таких програмних модулів є:


Перехід від паперових носіїв інформації до електронних.

Формування єдиної бази даних і підвищення безпеки даних за рахунок більш надійної їх організації.

Мінімізація несанкціонованого втручання з боку персоналу.

Посилення контролю за виконанням технологічного процесу.


Переваги комплексу:


Модуль виявлення диму чи вогню.

Модуль виявлення несанкціонованого руху у кадрі відеокамери.

Модуль відслідковування та підрахунку людей у кадрі відеокамери.


Вигоди і особливості:


Користувач отримує тільки ті дані, які потрібні, нічого зайвого.

Комплекс дозволяє обробляти і аналізувати дані в режимі реального часу.

Не потрібно капітальних витрат на створення інфраструктури аналітичних даних.

Зрозуміла візуалізація даних допомагає з першого погляду вникнути в ситуацію на об'єкті.

Web-доступ до порталу компанії будь-якого співробітника онлайн з будь-якої точки.

Ієрархічний ситуаційний центр (відділення - місто - область - країна).

Для кожного рівня є свої значимі події.

Задати питання