Ми володіємо необхідним досвідом реалізації проектів для підприємств фінансового, промислового секторів, рітейлу, логістики як у державному, так і в приватному володінні.

Ми підбираємо, пропонуємо та реалізуємо для вас індивідуальне рішення, враховуючи ваші цілі, вимоги та побажання, аби ви могли максимально використовувати потенціал продукту!

Рішення для АПК


Махінації з вагою і якістю, порушення технології, крадіжка та псування персоналом сировини та продукції, пожежі та аварії, простій транспортного засобу, черга при розвантаженні/завантаженні – усі ці фактори можуть привести до відчутних негативних наслідків. Для запобігання нештатних ситуацій на підприємстві, ми пропонуємо оптимальне рішення, що дозволяє створити єдиний інформаційний простір для управління процесами у великій організації.

В результаті впровадження замовник отримує інструмент інтелектуального контролю на підприємстві. Ми пропонуємо створення єдиної системи збору, відображення і обробки даних, необхідних для управління і аналізу критичних показників ефективності діяльності.

Рішення для контролю операцій банку


У касах банку транзакції можуть проводитися з різними порушеннями, що призводить до фінансових і репутаційних втрат. У зв'язку з цим в банку пропонується організувати систему контролю операційних ризиків, яка дозволить в реальному часі виявляти порушення і забезпечити своєчасну реакцію на них.

В основі нашого рішення - створення єдиної системи збору, відображення і обробки даних, необхідних для управління і аналізу критичних показників ефективності діяльності.

Комплекс дозволяє створити єдиний інформаційний простір для управління процесами в великій організації. В результаті впровадження замовник отримує інструмент інтелектуального контролю бізнесу.

Рішення для логістічних компаній


Головною ланкою будь якої логістичної компанії є логістичний термінал - це вузол, через який проходять усі, без виключень, вантажі.  Відповідно, потік транспотру на таких терміналах величезних, а кількість вантажів, що обробляється обчислюється десятками тисяч в день. У таких умовах дуже часто бувають випадки псування вантажу, його втрати чи пересортиці. Створюючи рішення для підприємств такого типу, ми намагалися нівелювати основні ризики, що можуть виникати та максимально наповнити функціонал рішення.

Рішення для рітейлу


Комплекс буде корисним для співробітників внутрішньої служби безпеки, рядових працівників, топ-менеджменту та власників бізнесу. 

Рядовим працівникам магазину і співробітникам служби безпеки комплекс надає набір інструментів для оцінки поточної ситуації в магазині і оперативного реагування на нештатні ситуації. Власникам бізнесу і топ-менеджменту комплекс пропонує набір інструментів для статистичного аналізу функціонування бізнесу, завдяки чому можна приймати об'єктивні стратегічні рішення щодо його розвитку або оптимізації.

Вся необхідна інформація знаходиться у веб-інтерфейсі комплексу, тому доступ до неї можна отримати з будь-якого мобільного пристрою (ноутбуку, планшету, смартфону).

За допомогою комплексу можна збирати дані з усіх інформаційних систем, встановлених на об'єкті (системи відеоспостереження, ERP, POS, СКУД, охоронної сигналізації, тощо), обробляти їх за допомогою вбудованих в комплекс аналітичних модулів, і видавати результати у зручній для кінцевого користувача формі (наприклад, у формі графіків, звітів, списків), або генерує сигнали, що вимагають оперативної реакції з боку персоналу.

Задати питання