USSI завершує роботи по запуску системи безпеки ПС 750Кв «Каховська»

ПС 750Кв «Каховська»  — сучасна електропідстанція у місті Нова Каховка, що будується з 2014р у рамках виконання енергетичної стратегії України до 2030 року. Це важливий, стратегічний об’єкт для України, фінансування якого здійснюється Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

USSI приймала активну учать у проектуванні системи безпеки ПС 750Кв «Каховська», що складається із цілого ряду підсистем, таких як відео нагляд, система контролю доступу, охорона периметру, автоматизована система управління технологічними процесами об’єкту.  Кожна із цих підсистем функціонує окремо, виконуючи покладені на них функції, а також, об’єднуються в єдине інформаційне поле, яким слугує програмне забезпечення SOVA. Важливим моментом є інтеграція із автоматизованою системою управління технологічними процесами. Адже ПЗ дозволяє відслідковувати усі дії співробітників, та чи були вони виконані згідно затвердженого регламенту.  Окрім цього система відслідковує усі критичні та тривожні події та видає їх на пульт охорони для швидкого реагування.

У жовтні 2016 інженерам USSI були розпочаті пусконалагоджувальні роботи по затвердженому проекту. Роботи виконувалися поступово та паралельно із монтажем обладнання, щоби вкластися у закладені строки. На сьогодні роботи практично завершені, а здача об’єкту планується на початок квітня 2017. В цілому, проект такого рівня вдалося реалізувати завдяки злагодженій роботі команди інженерів USSI.