USSI встановлює систему моніторингу на Кононівському елеваторі

Union Solution Security Integrator впроваджує систему моніторингу на ТОВ «Кононовскій елеватор» (група компаній «Кернел-Трейд»). Програмне рішення компанії USS Integrator виявляє порушення і помилки в бізнес-процесах на об’єкті і видає тривожні події операторам.

Тепер система безпеки на підприємстві працює не в пасивному режимі з розбором ситуацій постфактум, а в активному, попереджаючи порушення і позаштатні ситуації. В цілому, рішення USSI дозволяє відійти від звичної і малоефективної системи відеоспостереження, і, використовуючи сучасні модулі аналітики і інтеграцію всіх існуючих в компанії інтелектуальних систем (відеоспостереження, охоронну сигналізацію, контроль доступу, облікову систему 1С), забезпечувати повний контроль безпеки Кононівського елеватора.

Керівник відділу продажів Олена Довгопола:


«Реорганізація системи відеоспостереження — це перший крок на шляху побудови комплексної системи безпеки на підприємстві» Кернел-Трейд «, який пропонує наша компанія. У перспективі ми плануємо додати ряд необхідних підприємству бізнес-аналітик і створити єдиний моніторинговий центр, який буде відображати роботу всіх структурних підрозділів різного призначення (елеватори, склади, переробні підприємства, біоенергетичні комплекси тощо).
Подібні наші системи вже успішно впроваджені на об’єктах провідних агрокомпаній України — Астарта-Київ, Вінницька арго-промислова група та інші».