USSI спільно з «Avant-garde Technology» приступили до реалізації проекту в спеціальній економічній зоні «Хоргос — Східні ворота»

У серпні 2016 року USSI спільно з партнером по інтеграції – відомою казахською IT-компанією ТОВ «Avant-garde Technology» — приступили до реалізації проекту в спеціальній економічній зоні «Хоргос — Східні ворота» (Алтинколь, Казахстан).

Програмне забезпечення SOVA як саме високотехнологічне рішення вибрано в якості єдиної об’єднуючої платформи для реалізації значущого в Казахстані проекту з розвитку СЕЗ.

На базі SOVA створюється моніторинговий центр управління СЕЗ, куди надходять всі дані. Спочатку SOVA виконує збір даних з ряду систем безпеки (відеоспостереження, охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, система контролю доступу), митного програмного забезпечення і системи попереднього декларування. далі проводиться аналіз зібраної інформації, прогнозування розвитку ситуації, а також відпрацювання заданих в системі сценаріїв реагування на позаштатні події в системі.

Установка SOVA в рамках проекту в СЕЗ «Хоргос — Східні ворота» буде проводитися в кілька етапів.

На першому етапі «КПП 1 Авто» встановлюється 42 канали розпізнавання автомобільних номерів вантажного транспорту і контейнеровозів на 5 контрольних точках — головному в’їзді на територію ВЕЗ, лінії зважування, лінії додаткового огляду, лінії контролю негабаритного транспорту, в’їзд безпосередньо на територію СЕЗ. Дані з 96 камер, в які вбудована SOVA, передаються на сервер контрольно-пропускного пункту, що дозволяє здійснювати загальний контроль території.

Подальшими кроками команди USSI на об’єкті «Хоргос — Східні ворота» стане об’єднання всіх існуючих інженерних систем СЕЗ в рамках моніторингового центру.

Крім того, планується запустити інноваційні розробки компанії в сфері відеоаналітики — Розпізнавання номерів контейнерів і маркувань небезпечних вантажів, контроль цілісності контейнерів і їх переміщення в заборонених зонах, детектування диму і вогню.

Сергій Датко, регіональний директор USSI на території Казахстану:

«Наша компанія відрізняється якісно новими технологіями, які здатні повністю вирішувати бізнес-завдання наших клієнтів. Крім висококласного програмного забезпечення SOVA, ми пропонуємо компаніям лояльні ціни і високу якість технічної підтримки. Наш продукт дозволяє замовнику приймати ефективні та оперативні управлінські рішення, підвищує безпеку роботи підприємств. Підтвердженням моїх слів є довіра, яку нам висловили партнери в Казахстані, запросивши взяти участь у великому проекті по автоматизації роботи спеціальної економічної зони «Хоргос – Східні Ворота.»

Довідка:

Спеціальна економічна зона «Хоргос — Східні ворота» є знаковим стратегічним проектом для економіки Республіки Казахстан. Метою СЕЗ «Хоргос – Східні Ворота є створення транспортно-логістичного та індустріального центру, використовуючи транзитний потенціал країни. Розташований на кордоні з Китаєм СЕЗ займає стратегічно сприятливе розташування для розвитку мультимодальної логістики, організації великих промислових виробництв і торгівлі. Вигідне географічне розташування в сухопутному коридорі між Європою і Азією, підвищує привабливість даного маршруту як економного та низькозатратного альтернативного транзитного коридору Південно-східна Азія — Китай — Центральна Азія – Європа.