SOVA BI Agro — гарантія безпеки аграрних холдингів

USSI розробив рішення на базі ПЗ SOVA BI Agro, яке забезпечує системний моніторинг бізнес-процесів компаній агропромислового сектору. Про це розповіла керівник відділу продажів USSI Олена Довгопола 25 листопада на 1-му Всеукраїнському форумі з IT-технологій в агропромисловому секторі «Smart Agro Forum».

За її словами, на основі SOVA BI Agro створюється єдина точка збору і обробки інформації, так званий «Ситуаційний центр», який можна розмістити віддалено від аграрних підприємств в керуючій компанії. Даний центр зменшує вплив людського фактору на прийняття управлінських рішень та забезпечують економічну безпеку всіх об’єктів агрохолдингу — від попередження махінацій при роботі лабораторії та елеватора до контролю в’їзду транспорту на територію підприємств.

Запропоноване рішення працює по 3 принципам — «дивись, аналізуй і реагуй ». У Ситуаційний центр стікається інформація з усіх підприємств агрохолдингу. Завдяки вбудованим бізнес-аналітикам і інтеграції з іншими інтелектуальними системами (охоронною та пожежною сигналізацією, контролем доступу, обліковою системою 1С), SOVA BI Agro аналізує і відстежує бізнес-процеси за ключовими параметрами. І все це в on-line режимі. Як результат, клієнт отримує необхідну інформацію для прийняття правильних, ефективних управлінських рішень. Сьогодні рішення на базі ПЗ SOVA BI Agro застосовується на різних об’єктах аграрних компаній — від елеваторів і хлібоприймальних пунктів до складських приміщень і баз.

Олена Довгопола, керівник відділу продажів USSI:

«Сьогодні питання економічної безпеки для багатьох аграрних холдингів, активи яких розташовані по всій території України, як ніколи актуальний. Протягом останніх 3 років USSI успішно реалізує проекти з найбільшими українськими аграрними компаніями (Кернел, Астарта та інші). За цей час ми вивчили
потреби наших клієнтів і сьогодні створюємо індивідуальні проекти під кожну бізнес-модель. Завдяки нашим рішенням, агрохолдинг може оптимізувати свої бізнес-процеси — зменшити вплив людського фактору, отримувати швидку і актуальну інформацію, попереджати кризові явища, шахрайство та крадіжки.»