Система відеоспостереження USSI забезпечує контроль залізничного транспорту СЕЗ «Хоргос — Східні ворота»

Union Solution Security Integrator встановив систему автоматичного зчитування номерів залізничних вагонів і контейнерів на «КПП2 ж/д» для спеціальної економічної зони «Хоргос — Східні ворота» (Алтинколь, Казахстан).

На базі програмного забезпечення SOVA фахівці USSI забезпечують відеоспостереження за 6 точками контролю залізничного транспорту, який перетинає кордон Казахстану і Китаю, в тому числі СЕЗ «Хоргос — Східні ворота».

Система безпеки надає керуючій компанії СЕЗ оперативну інформацію щодо в’їзду-виїзду залізничного транспорту — фіксує номери вагонів, контейнерів та платформ. Вся інформація відображається на карті в моніторинговому центрі у вигляді інтерактивних повідомлень — номер, час і дата, місце розпізнавання номера транспортного засобу. Наприклад, дані про транспорт фіксуються на митниці СЕЗ при додатковому зважуванні в якості підтвердження, яка вага вантажу контейнера до його в’їзду на територію підприємства. Таким чином знижуються ризики керуючої компанії в разі претензій з боку учасника про крадіжку вантажу на території СЕЗ.

Завдяки програмному рішенню на «КПП2 ж/д» підвищується  безпека руху вантажів по території СЕЗ, в’їзду-виїзду на територію Казахстан та автоматизуються процеси контролю та обліку вантажу. Всі роботи по «КПП2 ж/д» завершаться до кінця березня 2017 року.