Ми нарощуємо свої компетенції

Група наших технічних фахівці пройшла навчання по обладнанню SATEL – визнаного світового бренду охоронних систем. Інженери USS Integtator отримали інформацію з перших рук про оновлений модельний ряд виробника та закріпили практичні навички по налаштуванню систем охоронної сигналізації (СОС), систем контролю та управління доступом (СКУД) на базі серії приборів INTEGRA / INTEGRA Plus.

Для USS Integrator співробітництво з SATEL дозволить не тільки і далі впроваджувати системи безпеки. Віктор Шкільний, провідний інженер Компанії USS Integrator говорить: «З 2015 року наші програмні рішення інтегровані з обладнанням SATEL. Наші замовники завдяки цьому отримують можливість трансформувати свої «класичні» системи безпеки в сучасний комплекс, обробляти та аналізувати дані від охоронних централей, що розташовані на територіально різних об’єктах, та централізовано керувати ними в единому Ситуаціному центрі.»

Флагманська лінійка SATEL — INTEGRA / INTEGRA Plus задає нові стандарти в області охоронних систем. Ряд рішень, як апаратних, так і програмних, дозволяє встановлювати їх в місцях, що вимагають підвищеної безпеки. Завдяки цьому вони займають значне місце серед лідерів. А проста та зручна в експлуатації лінійка серій VERSA і PERFECTA створені для захисту квартир, житлових будинків і офісно-торгових об`єктів невеликих розмірів.

Основною спеціалізацією компанії USS Integtator є впровадження комплексних інтеграційний рішень у галузі безпеки та розробка унікальних програмних рішень. Для забезпечення проектування та побудови таких рішень, Компанія постійно здійснює пошук технологічних новинок від світових виробників, а також удосконалює свої знання та навички по роботі з такими системами.