DHL Україна запровадила інноваційну систему безпеки на базі технологій USSI

Компанія USSI розробила комплексне рішення на базі програмного забезпечення (ПЗ) SOVA для DHL Україна. Це дозволило вивести систему безпеки терміналів і обробки вантажів на новий рівень. Партнерами в проекті виступили ТОВ «ВІК-ТАН» та  «НВО» Інфотех».

Протягом року USSI побудував автоматизовану систему на основних хабах DHL України в Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві. Її основою стало ПЗ SOVA, що включає власну систему розпізнавання автономерів, модулі інтеграції з системою контролю і управління доступом (СКУД/Access System), з терміналами збору даних і системами визначення місця розташування всередині приміщень RTLS (Real Time Location System). Фахівці USSI провели всі пусконалагоджувальні роботи поставленого партнерами обладнання і побудували автоматизовану систему.

Сьогодні співробітники DHL Україна можуть у режимі реального часу відслідковувати обробку вантажів протягом усього логістичного циклу. Зчитування штрих-коду вантажу здійснюється на всіх етапах його проходження і фіксується в базі даних системи безпеки. Завдяки базовим станціям RTLS, що розташовані в усіх терміналах, можно визначити місцезнаходження вантажу з точністю до 1,5 метра.

В цілому система безпеки USSI забезпечує контроль всіх операцій з обробки та сортування вантажів, переміщення персоналу, відвідувачів і автотранспорту на території всіх хабів DHL Україна. Всі дані надходять в режимі реального часу в Ситуаційний центр, а також на мобільні робочі місця фахівців компанії. На двох терміналах DHL Україна системи безпеки USSI вже пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту TAPA.