Чому саме ми?


Клієнти довіряють нам важливі для їх бізнесу проекти. Ми, в свою чергу, застосовуємо всі свої знання та вміння для вирішення поставлених перед нами завдань.


Проектування


До комплексу послуг проектування входить:

Складання технічного завдання.

Попередній вибір оптимального обладнання.

Виконання проектної документації та, при необхідності, узгодження її у відповідних інстанціях.

Складання кошторисів.

Технічне обстеження та після обстеження об'єкта.


Монтаж та пуско-налагоджувальні роботи


Інженери USSI - це висококваліфіковані, сертифіковані та компетентні спеціалісти, які забезпечать ефективну організацію виробничого процесу компанії клієнта.

Для реалізації спеціалізованих рішень наші фахівці пропонують послуги з монтажу обладнання на майданчику замовника, а також проведення робіт з конфігурації та налаштування ІТ та телекомунікаційних систем, введення в експлуатацію інженерного і технологічного устаткування.


Гарантійний ремонт


Протягом гарантійного періоду компанія безкоштовно проводить роботи з ремонту або заміни обладнання за умови виконання всіх гарантійних зобов’язань клієнта.

Частиною гарантійного обслуговування є безкоштовна телефонна підтримка. Сервіс включає консультації з встановлення і використання обладнання, а також пошуку ймовірної причини його відмови.


Технічне обслуговування згідно договору


Окрім гарантійного ремонту, компанія пропонує своїм клієнтам високоякісне технічне обслуговування згідно договору.

Обслуговування може включати в себе комплекс професійних послуг, спрямованих на підтримку безперебійного функціонування окремих систем, елементів мережі, одиниць обладнання, а також на оцінку працездатності мережевої та обчислювальної інфраструктури, проведення аналізу і вирішення проблем, пов'язаних з продуктивністю та сумісністю.

Ви можете подати заявку на технічне обслуговування, після чого спільно з фахівцями USSI обрати оптимальний режим обслуговування стосовно будь-якої послуги.

 

Звертайтеся до наших фахівців та будьте впевнені, що отримані результати будуть цілком і повністю відповідати вашим очікуванням.

Наш підхід полягає в пропозиції як готових типових продуктів, (так і кастомізованих) які можливо впроваджувати навіть на дуже великих підприємствах у стислі терміни та з високою якістю.