Системи технічної безпеки


Системи відеонагляду

Система відеонагляду - це програмно-апаратне рішення, яке забезпечує цілодобовий нагляд за територією та внутрішніми приміщеннями організації, відслідковування рухомих об'єктів, що знаходяться в полі зору камер спостереження. Аналітичні модулі дозволяють отримувати додаткові дані для прийняття оперативних рішень та аналізу ситуацій на об’єкті.

До таких модулів можна віднести розпізнавання номерних знаків, підрахунок людей, перетин ліній тощо. Рішення є можливістю не тільки фіксувати правопорушення, але й попереджати їх. Використання системи відеонагляду дозволяє підвищити ефективність роботи виробництва за рахунок зниження втручання людського фактору та трудовитрат.

Система відео нагляду включає:

Системи відображення.

Системи живлення.

Система зберігання та обробки відеоданих.

Комплектуючі та витратні матеріали.


СКУД

СКУД (система контролю та управління доступом) - це комплекс пристроїв і програмно-апаратних технічних рішень, які використовуються для ідентифікації осіб, обмеження проходу і переміщення людей по об'єкту, для його захисту від несанкціонованого проникнення і проходу, фіксації та обліку робочого часу, перешкоджання повторному проходу тощо.

Рішення є найбільш оптимальним для компаній, які досягнули рівня, де питання про обмеження доступу сторонніх в офісні та виробничі приміщення потребує негайного вирішення.

СКУД включає:

Фізичні компоненти (доводчики, електрозамки, турнікети, боларди).

Зчитувачі та контролери.

Картки, брелоки, кнопки виходу.

Біометричні датчики, домофони.


Система охорони периметру

Система призначена для спостереження за периметром і прилеглою до нього територією, виявлення правопорушників.

Рішення застосовується для охорони об'єктів з підвищеними вимогами, наприклад складів і сховищ, систем транспортування і управління енергоносіями, залізниць та залізничних станцій, прикордонних контрольно-пропускних пунктів, електростанцій, аеропортів, морських портів, об'єктів з периметром великої протяжності.

Інтеграція з системою відеоспостереження дозволяє в автоматичному режимі реєструвати виявлені цілі за допомогою камер.

Система охорони периметру включає:

Сповіщувачі (інфрачервоні, комбіновані, радіо-променеві, вібраційні).

Бар'єри.

Сенсорні кабелі.

Прийомо-контрольні прилади.


Протикрадіжні системи

Протикрадіжна система - це електронна система охорони товарів, яка захищає об’єкт від крадіжок, а також діє як засіб відлякування потенційних зловмисників.

Системи захисту товару мають широкий спектр застосування. У кожному конкретному випадку необхідно визначити, який вид обладнання оптимальний для того чи іншого об’єкту.

USSI готовий запропонувати вам широкий спектр протикрадіжних систем, які дозволяють забезпечити ефективний захист практично будь-яких товарів з урахуванням особливостей інтер'єру і планування торгового залу.

До складу протикрадіжної системи входить:

Ворота, проходи (акусто-магнітні, радіочастотні).

Захисні датчики та етикетки.

Зйомники та деактиватори.

Задати питання