Інженерна інфраструктура

Структуровані кабельні системи

Структуровані кабельні системи (СКС) - це кабельна система будівлі або групи будівель з кабелями, розетками, розподільниками поверхів, що являє собою фізичну основу інфраструктури об'єкта.

Завданням СКС є надання можливості користувачам експлуатувати будівлі без переробки або розширення кабельної мережі, об’єднуючи в єдину систему різноманітні мережеві інформаційні сервіси, такі як локальні комп’ютерні та телефонні мережі, системи безпеки та відеоспостереження тощо.

USSI пропонує повний спектр послуг в проектуванні, реалізації та обслуговуванні структурованих кабельних систем, незалежних від використовуваних додатків, технологій і архітектур.

Системи безперебійного живлення

Основним завданням системи безперебійного живлення є забезпечення електричною енергією підключеного до неї електроустаткування при короткочасному відключенні електромережі, різких скачках напруги та інших перешкодах.

USSI проектує аварійні системи живлення різного масштабу та специфіки, що надовго гарантує безвідмовність систем життєзабезпечення будівель.